Вшановували найріднішу людину – маму!

Мама – найрідніша людина в житті кожного з нас, вона перебуває поряд під час усіх найважливіших подій у житті, навчає нас першим словам, крокам та іншим навичкам. На честь вшанування мами, її зв’язку з дитиною, визначної ролі в суспільстві запроваджено особливе свято – День матері. В Україні його традиційно відзначають у другу неділю травня, починаючи з 1999 року.

Поки живі наші батьки, ми залишаємося дітьми. У цей день українці вітають свої матусь і нагадують, якими важливими вони є в їхньому житті. Мама завжди самовіддано любить своїх дітей, незважаючи ні на що, і завжди рада нашим перемогам і щиро співчуває невдачам.

З нагоди Дня Матері студентки факультету філології та соціальних комунікацій 2 УМЛ групи Рожна Аліна, Габрова Юлія, Сахно Аріна та Ковальова Влада підготували і провели цікавий інтерактивний виховний захід (відповідальні: проф. Володимир Нищета, доц. Ганна Вусик).
Під час зворушливих виступів, що супроводжувалися яскравими презентаціями, присутні мали змогу дізнатися маловідомі факти про це чудове свято, зокрема, що у 1908 році молода американка Ганна Джервіс, родом із Філадельфії, виступила з ініціативою вшанування матерів, у 1910 році штат Вірджинія першим визнав День Матері офіційним святом, у 1929 році це свято відзначали вже й у Львові, а також про те, що День матері відзначають і на релігійному рівні.

Якщо в День матері ви не можете прийти до мами, то обов’язково зателефонуйте їй і скажіть, як сильно ви її любите і сумуєте за нею, адже матуся – найдорожча, найважливіша людина в нашому житті, найкраща порадниця і захисниця!

Кафедра української мови та славістики і здобувачі групи 2УМЛ вітають усіх матусь зі святом матері!

Здобувачки групи 2 УМЛ
факультету філології та соціальних комунікацій
Рожна Аліна, Габрова Юлія, Сахно Аріна, Ковальова Влада


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print