Викладач БДПУ – випускник Академії права та політики Європейського Союзу Гентського університету

Наприкінці літа доцент кафедри правознавства Мирошниченко Володимир Олександрович успішно завершив навчання на інтенсивній сертифікатній програмі в онлайн-академії права та політики Європейського Союзу для українських викладачів (Університет м. Гент, Бельгія) («OnlineUGentAcademyon EU andPolicyforUkrainianLectures» (Academy4UA)).

Цьому стажуванню передував жорсткий відбір, що складався з розгляду резюме, мотиваційного листа та співбесіди. У результаті – з-поміж 530-ти бажаючих українських фахівців організаційний комітет з Бельгії обрав лише 25 учасників. Здебільшого це були представники столичних і спеціалізованих юридичних вишів міста Харкова та Одеси, однак був обраний серед них і доцент нашого Бердянського державного педагогічного університету.

Ця інтенсивна академічна програма була розроблена бельгійськими науковцями спеціально для українських викладачів, які прагнуть розширити свої знання в галузі права та політики Європейського Союзу. Онлайн навчання тривало більше трьох місяців(62 години, 2 кредити ЄКТС) і включало розгляд таких тем: «Історія та розвиток європейської інтеграції»; «Вступ до інституційного трикутника Європейського Союзу»; «ЄС і права людини»; «Верховенство права, демократія та легітимність в ЄС»; «Торгове право та політика ЄС»; «Конкурентне законодавство та політика ЄС»; «ЄС як міжнародний актор: правосуб’єктність, компетенція, процедури»; «Соціальна політика ЄС» та ін. Усі модулі викладала команда професорів Гентського університету, фахівців саме у галузі права та політики Європейського Союзу: Prof. Dr. Bourgeois, Dr. Coninck, Prof. Dr. Bossuyt, Dr. Kluczewska, Prof. Dr. Lannon, Prof. Dr. Biscop, Dr.Cherviatsova.

Навчання в Academy4UA Гентського університету допомогло Володимиру Олександровичу підвищити професійну правничу компетентність, встановити контакти з академічною юридичною спільнотою та покращити змістовне наповнення навчальних дисциплін: «Міжнародне право», «Європейська інтеграція» та «Право Європейського Союзу».

За матеріалами гуманітарно-економічного факультету БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print