Програма Access 2021-2023: фінал дворічної подорожі

Цього літа пройшли фінальні етапи дворічної Програми малих стипендій з вивчення англійської мови Посольства США в Україні «English Access Microscholarship Program 2021-2023». Ця програма впроваджується на базі Бердянського державного педагогічного університету з 2017 року, а у 2021-2023 роках участь у ній взяли 20 здобувачів вищої освіти, які навчаються на різних ОПП, зокрема «Середня освіта (англійська мова та література)» і «Філологія (германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська, друга – німецька)». Викладачами є доцентки кафедри іноземних мов і методики викладання Богдана Салюк та Ірина Школа.

Так, у червні відбувся літній інтенсивний табір для груп з Бердянська і Запоріжжя, який мав два формати – синхронний на платформі Zoom та асинхронний з використанням шоломів віртуальної реальності. Під час інтерактивних занять студенти працювали над розвитком навичок 21 століття – креативністю, лідерства, комунікації, командотворення, підприємливості тощо. Завдяки VR-шоломам вони змогли досліджувати різні світи та знайомитися з представниками різних культур.

17 липня Програму «English Access Microscholarship Program 2021-2023» було офіційно закрито під час урочистої онлайн-церемонії. Представники RELO Kyiv і Посольства США в Україні, регіональний директор RELO Лотті Бейкер, асистент RELO Альона Сухініна, помічник аташе з питань культури Посольства США Лілія Шило, а також директор ГО «Світло» Антон Плаксун вручили учасникам Програми сертифікати про її завершення та побажали успіхів у досягненні професійних цілей.

Приємним бонусом став триденний офлайн самміт «Access: Advancing Cultural Competence and English Skills Summit» у м.Київ, куди були запрошені усі учасники Програми, які перебували на той момент в Україні. Студенти відвідали Київську міську раду і культурний центр America House, де поспілкувались з представниками RELO, пройшли тренінги з лідерства і соціального активізму, практикували англійську під час створення a brand new world. Та найголовніше, змогли зустрітися зі своїми одногрупниками офлайн і заприятелювати ще більше.

Тож, команда Access Berdiansk досягла кінцевої мети своєї дворічної подорожі. Цей період був наповнений багатьма викликами, але нашим студентам вистачило стійкості, щоб не опускати руки та продовжувати участь у Програмі Access. Ми віримо, що кожен з учасників має потенціал стати агентом змін і зможе покращити не лише власне життя, а й своєї громади та нашу країну в цілому.

Богдана Салюк, Ірина Школа,

доцентки кафедри іноземних мов і методики викладання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print