Підвищення якості освіти через професійне вдосконалення гарантів ОПП спеціальності 014 Середня освіта (англійська мова і література)

Одна зі складових успішної підготовки майбутніх фахівців освітньої галузі полягає у безперервному професійному вдосконаленні науково-педагогічних кадрів, які забезпечують впровадження освітньо-професійних програм. Форматами досягнення цієї мети є курси підвищення кваліфікації, стажування, участь у конференціях, семінарах, тренінгах тощо.

Так, літом 2023 року доцентки кафедри іноземних мов і методики викладання Ірина Школа і Богдана Салюк, які є гарантами ОПП «Середня освіта (англійська мова та література)» і «Середня освіта (англійська мова і література)» (скорочений термін навчання) відповідно, відвідали науково-методичні конференції, присвячені сучасним підходам у викладанні англійської мови та підготовці вчителів англійської мови.

21-25 червня у Кракові відбулась конференція «Reclaiming Perspectives: Mindfulness & Social Emotional Learning in ELT» для 60 випускників програм RELO Kyiv, зорганізована Регіональним офісом англійської мови у Києві та польською громадською організацією «WorldLink Foundation». Фокус тренінгів був зосереджений на соціально-емоційному навчанні на уроках англійської мови і на ефективних техніках уважності та сконцентрованості, знання яких необхідні як учням, так і вчителям в умовах постійного стресу. Запрошені спікери – професор Луїс Хав’єр Пентон Еррера (Luis Javier Pentón Herrera) та коучер Патрік Козакевіч (Patrick Kozakiewicz) – допомогли заглибитись і опанувати ці надважливі для створення безпечного середовища теми.

19-20 липня у Києві пройшла конференція «Preparing the Next Generation of Ukrainian English Teachers: What We Have Learned and Looking Ahead», організатором якої виступила Міжнародна благодійна організація «Консорціум із удосконалення менеджмент-освіти в Україні» за підтримки Посольства США в Україні та Регіонального офісу англійської мови. Викладачі англійської мови та методики навчання предмету, представники педагогічних університетів з усіх регіонів України разом працювали над розробкою політики підготовки українського вчителя англійської мови, обмінювались думками та ідеями щодо шляхів підвищення мотивації студентів, нових можливостей для їх професійного розвитку.

Висловлюємо щиру вдячність команді RELO Kyiv за надані можливості для професійного вдосконалення та розбудови спільноти викладачів англійської мови та методики її викладання.

Богдана Салюк, Ірина Школа,

доцентки кафедри іноземних мов і методики викладання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print