Свято під звуки сирен: в БДПУ відбулася посвята в першокурсники

1 вересня 2023 року Бердянський державний педагогічний університет відсвяткував День знань і посвяту в першокурсники. Захід проходив у змішаному онлайн/офлайн форматі: стіни ЗНУ, до якого наш університет тимчасово переміщений, зібрали ректора і проректорів, голову профкома, деканів і викладачів, а найголовніше – першокурсників. Розпочався захід гімном і хвилиною мовчання на вшанування пам’яті полеглих героїв і всіх тих, чиї життя забрала війна.

Ректор Ігор Богданов привітав університетську родину зі святом і побажав успіхів у навчальній діяльності, а також запропонував усім присутнім поставити пам’ятні підписи на прапорі України, який після нашої Перемоги буде прикрашати музей історії БДПУ. Запрошені гості – заступник голови Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Єгор Чернєв, голова Бердянської районної державної адміністрації Олексій Бакай та голова Бердянської міської військової адміністрації Вікторія Галіцина – привітали присутніх зі святом і побажали колективу плідної роботи та повернення додому.

Ліричними музичними і хореографічними композиціями привітали колектив БДПУ здобувачі Сергій Пивоваров, Ігор і Дарина Денеги, Аліна Звенячкіна та подружжя Інни та Євгена Кулик під керівництвом викладачів кафедри теорії і методики викладання мистецьких дисциплін Вікторії Григорєвої, Олени Мартиненко, Тетяни Фурманової.

Успіхів у навчанні побажала першокурсникам заступниця голови студентської ради, здобувачка факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв Катерина Піліпішина.

Урочистим моментом заходу була клятва першокурсників, яку виголосили представники всіх факультетів. Разом із новим офіційним статусом студента першачкі отримати студентські квитки та пам’ятні подарунки. Завершилася зустріч Гаудеамусом і спільним фото. Затишна атмосфера, можливість побачити колег і студентів, відчути себе частиною університетської родини надихнула присутніх і позитивно налаштувала на прийдешній навчальний рік.

Дякуємо Силам оборони України за можливість навчатися і навчати! Віримо в нашу Перемогу і повернення додому. В єдності наша сила!

За матеріалами відділу соціально-гуманітарної та виховної роботи


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print