Вриваємося у новий навчальний рік: спогади про літо та мотивація для майбутніх соціальних працівників

1 вересня – це не просто перший день осені, але і день, коли вся освітянська родина з новими силами та енергією, починає нову академічну подорож.

Вже стали традиційними для здобувачів спеціальності 231 Соціальна робота усіх курсів кураторські години, яких усі з нетерпінням очікували, щоб розпочати новий навчальний рік. Цей захід став поєднанням ностальгії за літніми місяцями та емоційного підзаряду для навчального року, який сьогодні офіційно оголосили відкритим.

Кожен куратор з викладацько-професорського складу кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти зібрав своїх здобувачів для теплого емоційного спілкування та наснаження. Кураторські години розпочалися з невеликої інтерактивної гри, в ході якої здобувачі мали можливість поділитися своїми літніми враженнями та розповісти, як вони провели літо, що нового відкрили для себе, чого навчилися та з яким настроєм розпочинають свій навчальний рік.

Навчальний рік є часом, коли здобувачі і викладачі отримують нові знання, вдосконалюють навички та збільшують свій потенціал. Тому, важливим елементом роботи в рамках кураторської години стали моменти цілепокладання, де кожен здобувач і викладач закарбував для себе у пам’яті свої цілі на цей рік, щоб наприкінці семестру перевірити, чи був він достатньо старанним у їх реалізації.

Нагадали і про регламент роботи протягом семестру. Спільно з майбутніми соціальними працівниками окреслили правила роботи протягом навчального року, ознайомилися із Кодексом доброчесності університетської спільноти Бердянського державного педагогічного університету.

Новий навчальний рік – це нова сторінка у житті кожного, хто навчає і навчається, яку ми можемо написати самі. Тому, пропонуємо зробити цей рік незабутнім, плідним та осмисленим! Вперед до нових знань й неоціненного досвіду!

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print