Дмитро Каменський – лауреат Іменної Стипендії Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук

Щорічно  Верховною Радою України призначаються іменні стипендії для молодих учених – докторів наук, що надає прекрасну можливість для подальшого наукового розвитку та досліджень.

Цього року наш університет теж має  чим пишатися в цій царині. Каменський Дмитро Васильович, доктор юридичних наук, професор та завідувач кафедри правознавства Бердянського державного педагогічного університету МОН України став лауреатом Іменної Стипендії Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук. Його наукова робота, під назвою “Удосконалення моделі кримінально-правової охорони економічних відносин в Україні: порівняльний підхід”, отримала визнання та фінансову підтримку.

Ця стипендія призначається щороку терміном на один рік вітчизняним науковцям, які збагатили науку визначними здобутками, проводять важливі фундаментальні та/або прикладні наукові дослідження, а також мають змогу виконувати в Україні стипендіальну наукову роботу.

Ми щиро вітаємо Дмитра Васильовича з цією заслуженою нагородою та висловлюємо сподівання, що його дослідження принесе значний внесок у науку України.

Ми пишаємося можливістю бути частиною спільноти, де талант та відданість науці відзначаються на найвищому рівні. Ще раз вітаємо!

За матеріалами наукового відділу


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print