Випускний вечір ФДССО

Випускний вечір – це особливе свято. Його немає в жодному календарі. На ньому зустрічаються біль розлуки і світлі надії, сум розставання з одногрупниками та викладачами й радість зустрічі з майбутнім.

23 грудня попрощалися зі студентським життям магістри денної та заочної форми навчання факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти.
Війна забрала у випускників рідні стіни університету, живе спілкування в аудиторіях, гучні вечірки, приємне і не дуже хвилювання перед екзаменами та захистом магістерських, але не забрала впевненість у нашій перемозі, відданість обраній професії, бажання нести знання та тепло сердець найменшим громадянам нашої країни, як це будуть робити вихователі, логопеди, психологи та дарувати турботу найвразливішим верствам населення, як покликані це робити соціальні працівники.
На жаль, випускники не змогли одягнути мантії, підкинути вгору конфедератки на ганку центрального корпусу БДПУ, але ті теплі слова, які прозвучали, створили особливу атмосферу, коли нікому не хотілося виходити з конференції, а, навпаки, хотілось зупинити мить розставання, заново пережити студентські роки, поділитися спогадами, планами.
Випускники щиро дякували ректорату, деканату, всім викладачам, які доклали максимум зусиль, щоб навчальний процес e цей складний час відбувся, дякували за знання, підтримку та відданість викладацькій справі.
А на прощання всі запалили свічки, які символізували нашу незламність, відданість обраній професії, любов до Батьківщини. А також надію і віру в те, що дипломи будуть вручатися в вільному Бердянську, в стінах рідного університету.

За матеріалами факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print