Виставка розбитої ворожої техніки на Михайлівській площі у Києві

Здобувачі факультету філології та соціальних комунікацій взяли участь у екскурсії виставкою розбитої ворожої техніки на площі біля Михайлівського собору у Києві, яку організували викладачі факультету Ольга Боговін (кафедра української та зарубіжної літератури та порівняльного літературознавства) та Оксана Халабузар (кафедра іноземних мов та методики їх викладання).

Екскурсія була проведена у змішаному форматі з використанням можливостей платформи google для дистанційного навчання.
Першими тут встановили танк Т-72БЗ, бойову машину десанту БМД-2, рештки корпуса бойової машини десанту БМД-4М зі складу танкової роти 31-ї гвардійської парашутно-десантної бригади зс рф. Усі – знищені на території аеропорту «Антонов» в районі Гостомеля. Поруч розташувалася станція перешкод радіопідривникам СПР-2М «Ртуть-БМ» збройних сил росії. Саме ця машина радіоелектронної боротьби залишила жителів Бучі, Ірпеня та інших населених пунктів Київщини без мобільного зв’язку, заглушивши його.
На виставці експонуються машина РЕБ та частина військового позашляховика «Тигр», перетворені нашими військовими на металобрухт, який сьогодні викнує функцію експонатів Національного військово-історичного музею України. БМД-4 призначена для особового складу повітряно-десантних військ ворога, підвищення його мобільності, захищеності на полі бою. Проте, для українців ворожа броня – не є чимось винятковим, її нищать новітніми засобами української зброї.
Усі представлені в експозиції зразки техніки і зброї перевірили на безпечність фахівці. Щоправда, все ж залишається ймовірність травмуватися об гострі краї, про що говорять таблички на експонатах.
За словами Дмитра Махтарова, наукового співробітника Національного військово-історичного музею України: «Цю техніку спеціально привезли на Михайлівську площу, щоб показати – ЗСУ– це потужна сила, це професійна сила. З останні вісім років українці змогли натренуватися безпосередньо у бойових умовах для знищення будь-якого ворога, який би не зайшов на нашу землю».
Здобувачі вищої освіти, які навчаються на освітніх програмах «Середня освіта (українська мова і література, англійська мова)», «Філологія (германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська, друга – німецька)», «Середня освіта (Мова і література (англійська))», учасники екскурсії висловили захоплення діями українських військових та поділилися враженнями щодо фіктивності декларованих характеристик ворожої техніки.

Ольга Боговін,
кандидат філологічних наук,

доцентка кафедри української

та зарубіжної літератури

і порівняльного літературознавства


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print