Яна Сичікова увійшла до COST Action CA20129 MultIChem

Наприкінці 2021 року стартував проєкт Дія COST CA20129 «Багатомасштабні процеси, керовані опроміненням і хімією та відповідні технології» (MultIChem), який спрямований на встановлення широкого міжнародного міждисциплінарного, міжгалузевого співробітництва для просування фундаментального розуміння багатомасштабних процесів, керованих опроміненням, і пов’язаних технологій, прокладаючи шлях до великих наукових досліджень, технологічних проривів, і соціально-економічних наслідків.

За допомогою новаторських обчислювальних і сучасних експериментальних методів, учасники MultIChem використовуватимуть хімію, керовану опроміненням, у вибраних додатках і пов’язаних технологіях, таких як методи контрольованої нанофабрикації, нанокаталіз, розробка нових типів радіосенсибілізуючих наночастинок і радіотерапія.
Проєкт розрахований на 4 роки і об’єднує дослідників з близько 30 країн. Наприкінці 2022 року до виконання цього проєкту доєдналася проректорка з наукової роботи БДПУ, доктор технічних наук, професор Яна Сичікова. Це, без сумніву, новий крок до розвитку матеріалознавчої науки БДПУ, що допоможе вивести на новий рівень дослідження, які здійснюються в нашому університеті. Побажаємо Яні Сичіковій плідної роботи у межах COST Action CA20129 MultIChem.

Віримо в українську науку.

За матеріалами наукового відділу


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print