Єдність і співпраця: круглий стіл «Активна молодь Бердянщини& Цілі сталого розвитку»

11 серпня 2023 року до Дня молоді в Бердянському державному педагогічному університеті за ініціативи Бердянської районної державної адміністрації відбулося засідання круглого столу «Активна молодь Бердянщини& Цілі сталого розвитку». Ключовими на зустрічі були питання якісної освіти як четвертої цілі сталого розвитку.

Із привітальним словом виступили заступниця голови Бердянської районної державної адміністрації Світлана Власова та ректор, професор Ігор Богданов. Спікери директор Бердянської загальноосвітньої школи I–III ступенів №7 Юрій Білай і голова Софіївської сільської військової адміністрації Бердянського району Станіслав Захаревич розповіли про стан, розвиток і роль освіти в умовах воєнного стану та проблеми і перспективи після деокупації Бердянщини. Керівник громадської організації «Час Є» Кирило Пеліванов та старша викладачка кафедри прикладної психології та логопедії БДПУ Дарина Литвиченко поділилися власним досвідом пошуку нових форм і організації неформальної освіти молоді під час війни. Випускниця БДПУ Наталя Рибнікова, яка є амбасадоркою п’ятої Цілі сталого розвитку, розповіла присутнім про роль цілей сталого розвитку в економічному зростанні країни і світу, сприянні підвищенню рівня продуктивності і використанню технологічних інновацій. Спікерка Наталя Цибуляк, доцентка, керівниця центру викладацької майстерності «Ars Docendi» БДПУ, у своїй доповіді проаналізувала результати опитування щодо нових викликів у сфері освіти Бердянщини, освіти впродовж життя та третьої місії університету – служіння громаді. Усі присутні зійшлися на думці про ключову роль освіти у відбудові вільної, незалежної та правової держави.

Підсумовуючи результати зустрічі, ректор БДПУ Ігор Богданов зазначив: «Наша молодь є надзвичайно розумною і талановитою, що дає підстави для оптимістичного майбутнього, а Бердянський державний педагогічний університет був і є центром освіти, культури та інновацій міста Бердянська та всієї України».

Дякуємо Силам Оборони за можливість працювати і будувати плани на майбутнє!

Слава Україні!

Героям Слава!

За матеріалами відділу

соціально-гуманітарної та виховної роботи


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print