З’їзд TESOLівців України: розбудова спільноти і створення змін у воєнний час

Робота професійних об’єднань є важливою складовою стійкого розвитку викладача англійської мови і методики її навчання. Тому 26-28 травня 2023 року у Львові відбувся традиційний з’їзд членів асоціації TESOL-Ukraine, участь у якому взяли і доценти кафедри іноземних мов і методики викладання ФФСК БДПУ, гаранти освітньо-професійних програм спеціальності 014 Середня освіта, Ірина Школа та Богдана Салюк.

Тема цьогорічної конференції “TESOL UKRAINE IN WARTIME: BUILDING COMMUNITY, CREATING CHANGE” зумовила відповідну програму доповідей, презентацій і воркшопів. Упродовж трьох днів були обговорені питання соціально-емоційного навчання та соціального активізму, табуйованих тем і використання іграшки Хібукі на уроках, мотивації учнів, розвитку їх комунікативної компетентності, а також презетовані освітні програми англійської мови для військових, проєкти міжнародних онлайн-обмінів для студентів ВНЗ тощо.

Учасників заходу привітали президент TESOL-Ukraine Олена Іллєнко, RELO Assistant Посольства США в Україні Альона Сухініна та Regional English Language Officer Lottie Baker, які відзначили важливість професійних зустрічей і фахової дискусії щодо сучасних викликів в освіті. Представники спільноти з усіх куточків України поділились досвідом роботи своїх навчальних закладів під час повномасштабного вторгення.

Ми вдячні всім організаторам конференції, які у тяжкі часи надали можливість викладачам англійської мови зібратись задля обміну ідеями і практиками розвитку вітчизняної освіти.

Богдана Салюк,
доцент кафедри іноземних мов і методики викладання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print