Команда “Бердянські юристи” на всеукраїнському кейс-чемпіонаті

Команда викладачів кафедри правознавства БДПУ та здобувачів освіти спеціальності 081 “Право” під керівництвом доцента Мирошниченка В.О. взяли участь у конкурсі “Кейс-чемпіонат TAX YOUR BRAINS 2023: Управління податковими ризиками українського бізнесу” від «Deloitte» (м. Київ, Україна).

Бердянські юристи” продемонстрували високий результат та були відзначені іменними сертифікатами від організаторів кейс-чемпіонату “CASERS” та глобальної мережі компаній “Deloitte” (діють у понад 150 країнах світу та забезпечують надання послуг у сфері аудиту, управлінського та фінансового консультування, управління ризиками та оподаткування).
Наша команда вела на рівних боротьбу з командами національних університетів України: Одеського національного економічного університету, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут“, Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Донецького національного технічного університету та інших вишів.

У ході змагання всі учасники поглибили свої знання з податкового права України (Податковий кодекс, Закон України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо адміністрування податків у період воєнного, надзвичайного стану», Накази Міністерства фінансів України тощо) та міжнародних конвенцій про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи.

За матеріалами гуманітарно-економічного факультету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print