Заходи, проведені  викладачами ФФСК БДПУ до Дня Соборності

У день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна щороку відзначає День Соборності. Ця дата припадає на 22 січня, а офіційно це свято відзначається Указом Президента України «Про День Соборності України» від 13 листопада 2014 року № 871.

У сучасних реаліях це свято набуває особливого значення з огляду на запит суспільства у формуванні освітніми закладами свідомої генерації наших громадян, здатних протистояти страшним загрозам сьогодення.

Зважаючи на це, колектив ФФСК БДПУ спрямував свої  зусилля на підтримку комунікації зі здобувачами вищої освіти, забезпечуючи стійкість їхньої громадянської позиції. Кураторами факультету було проведено низку тематичних виховних заходів, дискусій. Заслуговує на увагу наданий за посиланням веб-контент та запропонований до нього інтерактивний тест, що сприяв інтенсифікації засвоєння отриманих матеріалів щодо Дня Соборності України.

1. Матеріал:  https://uinp.gov.ua/informaciyni-materialy/zhurnalistam/informaciyni-materialy-do-dnya-sobornosti-ukrayiny-2023-ta-105-yi-richnyci-progoloshennya-nezalezhnosti-ukrayinskoyi-narodnoyi-respubliky

2.  Тест: https://uinp.gov.ua/testy/test-shcho-vy-znayete-pro-sobornist

Як відомо, До Дня Соборності на Контрактовій площі в Києві проводиться цими днями банерна виставка «Сучасне військо крізь призму минулого», яка була створена Центром досліджень воєнної історії Збройних сил України. Виставка присвячена розкриттю мілітарних традицій України, зорієнтованих на захист соборності та суверенітету нашої держави. Викладачами ФФСК було відвідано цю виставку з метою онлайн-трансляції запропонованих банерів, які розкривають сторінки нашої військової історії та висвітлюють славетні подвиги сучасних бойових частин ЗСУ.

https://uinp.gov.ua/pres-centr/novyny/do-dnya-sobornosti-na-kontraktoviy-ploshchi-v-kyyevi-vidkryly-vystavku-pro-ukrayinske-viysko

Студентам також було запропоновано добірку відповідних відеоматеріалів сучасних режисерів України для зручного для них перегляду як у синхронному, так і в асинхронному режимі.

З вірою у Перемогу. Слава Україні!!!

К.пед.н., доц. ФФСК БДПУ  О. Халабузар


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print