Подяка хореографів організаторам «Wintercamp FDSSO»

Табір може бути і в онлайн-форматі. Про це дізналися хореографи завдяки запрошенню заступниці декана з виховної роботи факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти Надії Кот і старшої викладачки кафедри прикладної психології та логопедії Дарини Литвиненко в «Wintercamp FDSSO».

«Дуже радію новим формам роботи зі студентами, ціную креативний підхід та різні ком’юніті – зазначає доцентка кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін Юлія Тараненко.  Вдячна організаторам за запрошення! Великі молодці! Було цікаво, позитивно й «тепло»».

Отже, з12 по 19 січня здобувачі вищої освіти спеціальностей 024 Хореографія та 014 Середня освіта (Хореографія) Вікторія Синєок, Вікторія Бичкова, Христина Вознюк, Дарина Виходцева і викладачі кафедри Юлія Тараненко та Юлія Павленко за запрошенням ФДССО стали учасниками другої зміни «Wintercamp FDSSO». Упродовж тижня вони занурились у справжню атмосферу табору з дружніми посиденьками, теплими бесідами, оригінальними завданнями, цікавими зустрічами. Хочемо відмітити те, що учасники табору були на одній хвилі спілкування незалежно від статусу.

Під час зимової зміни організатори створили справжні свята на Щедрий вечір та Старий Новий рік. Цікаво було  дізнались про Всесвітній день снігу, Всесвітній день TheBeatles та ін.

Дариною Литвиненко та Надією Кот було створено основну сторінку в Telegram, де публікувалися завдання і чат спілкування. Уже з першого дня учасники почали виконувати завдання: ділилися фотографіями своєї новорічної ялинки, нового блокноту, познайомитися з колодою МАК «Я та всі, всі, всі», пропонували рецепти своїх святкових страв, створювали колесо життєвого балансу, підводили підсумки 2022 року, влаштовували невеличке сімейне святкування або романтичну вечерю, позбулися всього старого та непотрібного, оформлювали паперовий фотоальбом, робили світлини зимових пейзажів міст України, отримували корисні поради, як позбутися втоми від емоційного напруження та відновитися, ділилися секретами підтримки імунітету, своїми улюбленими книжками тощо.

Надія Кот звернула увагу на популярний серіал «Wednesdаy», а Юлія Тараненко надіслала відео трендової комбінації. Учасники  табору могли потанцювати, бо саме танці допомагають виплеснути всі негативні емоції.

Організатори влаштували справжній кіномарафон, пропонуючи подивитись фільми-легенди «Сам удома», «Гаррі Поттер 20 років потому: повернення до Гогвартсу», «Грінч» і нової кінострічки «Щедрик» та обговорити їх.

Родзинкою зимового табору стали цікаві зустрічі зі спікерами Ксенією Клейнос, Тетяною Сущинською, Крістіною Улітіною та Аліною Івановою.

Хореографи дякують за запрошення в зимовий табір організаторам, за досвід участі, за спілкування та відпочинок.Учасники назвали табір ковтком свіжого повітря в нелегкий час, розвантаження від новин та занурення  в новий креативний простір.

За матеріалами кафедри теорії та

 методики навчання мистецьких дисциплін


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print