Зимові зустрічі на ФДССО або як працював WINTERCAMP

«Ніхто з нас не хоче, щоб свята завершувались, адже Новий рік та Різдво – це щось про дива та здійснення мрій…»

Так виглядав анонс Зимового табору ФДССО, який привернув увагу багатьох студентів та викладачів нашого університету, а 220 із них стали його учасниками. Серед них – перша проректорка університету Ольга Гуренко, завідувачка кафедри соціальних комунікацій Юлія Мельнікова, декан Фдссо Євгенія Линдіна, а також студенти різних факультетів. Звичайно, ФДССОшників було найбільше, але ми радо вітали студентів ФППОМ, ФФСК, ГЕФ.

Табір працював тиждень, але скільки всього ми встигли зробити! Пройшли психологічні практики, які збалансували емоційний стан; взяли участь в Новорічному кіномарафоні; оновили свою книжкову полицю (склали перелік та надали власні анотації до улюблених художніх творів); зустрілися з громадською діячкою, головою ГО «Час Є» м. Бердянська та надихнутися на реалізацію власних ідей та проєктів; пізнали секрети підтримки імунітету; поділилися творчими здобутками; створили плейлист найкращих українських пісень, навчилися готували смаколики до святкового столу, познайомилися з циклом народних зимових свят й погадали на Водохреща, а головне – побули трішки дітьми (а як без цього!): зліпили сніговика, похвалилися вбранням своїх ялинок, наїлися мандарин, покаталися на ковзанах та погуляли (онлайн) зимовими вулицями рідного Бердянська, міст та селищ України й інших країн.

Але головним, звичайно, було спілкування: відкрите, відверте, де кожен був почутий і отримав підтримку.

Організатори табору – заступник декана ФДССО Надія Кот та викладач кафедри практичної психології та логопедії Дарина Литвиченко – на «відмінно» впоралися з функцією модераторів заходів табору.

Слід зазначити, що майже всі майстер класи, практики, відеоконференції були проведені викладачами, випускниками та магістрантами ФДССО. Тому ми щиро вдячні викладачу кафедри практичної психології та логопедії Тетяні Сущінській за поради щодо відновлення власного ресурсу, Аліні Івановій (Луб’яновій) – гідесі екскурсійного бюро “Інтересний Київ” (випускниці 2012 р.) за незабутні дівочі посиденьки на Водохреща, Олені Токмань (Сірокващенко)– випускниці 2018 р. за кулінарний майстер-клас, Юлії Тараненко – доценту кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін (випускниця 2008 р.) за відео урок з розучування культового танцю з серіалу «Wednesday», Христині Улітіній – магістрантці спеціальності Спеціальна освіта та Ірині Баклажковій (Кікоть) – випускниці 2005р. за лайфхаки щодо роботи з особливими дітьми.

Тиждень табірної зміни пролетів швидко. Прощаючись, всі писали слова вдячності та підтримки один одному. А організатори, деканат та студрада ФДССО підготували заохочувальні призи для найбільш активних учасників.

За матеріалами факультету дошкільної,
спеціальної та соціальної освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print