Засідання читацького клубу. Обговорення роману «Я бачу, вас цікавить пітьма» Ілларіона Павлюка

29 лютого 2024 року на кафедрі української та зарубіжної літератури відбулося чергове засідання читацького клубу. На зустрічі обговорювали роман «Я бачу, вас цікавить пітьма» сучасного українського письменника, журналіста, продюсера, військового Ілларіона Павлюка. Учасники висловили свої враження від книги, обговорили головні теми, проаналізували стиль автора та поділилися власними інтерпретаціями.

Одним із центральних питань обговорення стала інтертекстуальність твору, його зв’язок з романами Стівена Кінга, Данте Аліг’єрі, Льюїса Керролла, давньогрецькою міфологією та ін. Присутні звернули увагу на майстерність автора у розкритті вічних тем крізь призму сучасності.

Засідання читацького клубу завершилося не лише інтелектуальними враженнями, але й новими дружніми зв’язками між учасниками, серед який були не лише викладачі кафедри, а й здобувачі різних факультетів Бердянського державного педагогічного університету та гості. Така взаємодія стимулює інтелектуальний розвиток, сприяє розширенню кругозору та формуванню важливих навичок аналізу і критичного мислення. А під час війни ці зустрічі є безцінним, оскільки дають можливість спілкуватися і підтримувати один одного, незважаючи на розкиданість університетської спільноти не тільки по всій території України, але й далеко за її межами.

Наступне засідання планується 28 березня 2024 року, але цього разу учасники дізнаються про твір під час самої зустрічі, на якій будемо читати і обговорювати новелу відомого письменника ХХ століття. Запрошуємо всіх зацікавлених!

За матеріалами кафедри української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print