Гостьова лекція «Педагогіка серця і добра академіка Івана Зязюна»

29 лютого відбулася гостьова лекція “Педагогіка серця і добра академіка Івана Зязюна” у межах серії просвітницьких вебінарів «Цвіт української педагогіки: сучасне і минуле». Захід, який був проведений у двох форматах (онлайн і офлайн), зібрав наукову спільноту з усієї України – більше 450 учасників! Серед слухачів були і викладачі кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін  БДПУ: завідувачка кафедри, доцентка Віра Бурназова, доцентки Світлана Сергієнко та Анетта Омельченко.

Спікерами виступили:

  • Нелля Ничкало, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член (академік) НАПН України, академік-секретар Відділення професійної освіти і освіти дорослих НАПН України;
  • Мирослава Вовк, доктор педагогічних наук, професор, завідувач відділу змісту і технологій педагогічної освіти Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України.

Модерувала захід Наталія Філіпчук, доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник,  провідний науковий співробітник відділу змісту і технологій педагогічної освіти Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України.

Висловлюємо щиру вдячність шановним лекторкам і організаторам за можливість бути присутніми на наукових заходах на актуальну тематику. Сподіваємося, що багаторічна творча співпраця колективу кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисципліні з колегами з Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України і надалі буде дуже плідною для БДПУ і в цілому для всієї України.

За матеріалами кафедри ТМНМД


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print