Засідання студентської наукової секції «Актуальні проблеми біології, здоров’я людини, фізичної реабілітації та екології»

14.05.2024 викладачі та здобувачі кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації Бердянського державного педагогічного університету зібралися на засіданні студентської наукової секції «Актуальні проблеми біології, здоров’я людини, фізичної реабілітації та екології». Такі зустрічі є справжнім святом науки, адже здобувачі освіти мають змогу представити результати своїх досліджень, поділитися думками та обмінятися досвідом.

У роботі секції взяли участь студенти, що навчаються на спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) бакалаврського (ОПП Біологія та здоров’я людини. Фізична реабілітація) та магістерського (ОПП Середня освіта. Біологія та здоров’я людини) рівнів освіти, а також здобувачі спеціальності 227 Фізична терапія. Ерготерапія (ОПП Фізична терапія, ерготерапія у травматології та ортопедії).

Студенти представили результати актуальних досліджень, пов’язаних зі здоров’ям людини, методикою викладання біології та застосуванням реабілітаційних технологій.

Викладачі кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації пишаються своїми вихованцями та бажають успіхів і наснаги у науковій роботі та навчанні!

Доцент кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації

Наталя Пшенична

світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print