Завершити навчальний рік «на мажорній ноті»

Поточний навчальний рік завершився приємною новиною для народного інструментального ансамблю «Барвисті музики». На початку червня прийшло повідомлення про те, що колектив опинився серед переможців зонального етапу Обласного конкурсу творчості патріотичного спрямування «Спадщина-2021», посівши ІІ місце (ліга лауреатів) у номінації «Українська народна пісня».

Серед чисельних творчих змагань, у яких студенти мистецьких спеціальностей беруть участь, даний конкурс є одним з пріоритетних, адже на сьогоднішній момент залишається чи не єдиним офіційним регіональним конкурсом, який проводиться за підтримки державних органів, в даному випадку Обласного центру патріотичного виховання молоді Запорізької обласної ради. У ньому щороку бере участь велика кількість талановитої молоді з усього запорізького краю, а визначенню переможців передує тривалий і професійний відбір компетентного журі.

Не зважаючи на певні складнощі в організації навчального процесу, пов’язані з карантинними обмеженнями, ансамбль «Барвисті музики» не припиняв свого існування і навіть поповнився новими учасниками (відбулась природна «зміна поколінь» – на місце магістрантів, які завершили навчання, прийшли першокурсники). У часи, коли була можливість зібратися в репетиційному залі в умовах мішаного онлайн та офлайн-навчання учасники колективу наполегливо опановували різножанровий репертуар.

У процесі роботи використовувались звукозапис та відеозапис. Зокрема до святкування масляної ансамбль підготував відеоверсію композиції «Масляна, воротися…», яка і була надана на суд вельмиповажного журі в якості конкурсного номеру.

Бажаючи завершити навчальний рік «на мажорній ноті», останні репетиції напередодні літніх канікул учасники ансамблю присвятили вивченню перуанського вальсу «Que nadie sepa mi sufrir». Як студенти впорались з новим для себе екзотичним музичним стилем можна передивитись на відео.

Павло Косенко,

художній керівник народного

інструментального ансамблю «Барвисті музики»,

доцент кафедри теорії і методики

навчання мистецьких дисциплін

Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print