Здобувачі-філологи на Марафоні художнього читання до Дня народження Лесі Українки

27 лютого 2023 року було підбито підсумки Марафону художнього читання «Леся_перепрочитання» до Дня народження видатної української поетеси Лесі Українки, організованого Волинською обласною бібліотекою для юнацтва у партнерстві з Освітнім Хабом Волині та Творчою Studio N. Zh.

Активну участь у марафоні взяли здобувачі факультету філології та соціальних комунікацій не лише спеціальності «Українська мова та література», а й «Середня освіта. Мова і література (англійська)». Здобувачки бакалаврату групи 3умл Овсієнко Софія та Аріна Бойко для своїх відеозаписів обрали патріотичну поезію Великої Українки, а саме знамениті вірші «Хто Вам сказав, що я слабка?» та «Скрізь плач, і сльози, і ридання…». Естетично довершені пререпрочитання класики нашими дівчатами виділялися на загальному тлі цікавим образним відеорядом. Здобувачки освітнього рівня «Магістр» Оксана Татаріна та Анастасія Гришина обрали для виконання інтимну лірику поетеси, яка відображає найтонші душевні переживання закоханої жінки. «Перепрочитані» були вірші: «На мотив Міцкевича» та «Все, все покинуть й до тебе полинуть». Магістранта спеціальності «Середня освіта. Мова і література (англійська)» Аліна Хохлова запропонувала слухачам не лише декламацію вірша Лесі Українки «Як дитиною бувало…», а й його англомовного перекладу.

Ідейними натхненниками участі у Марафоні здобувачів стали викладачі нашого університету професор Ольга Харлан, доцентки Ганна Александрова та Ганна Табакова. У підготовці відеозаписів творчих робіт дівчатам допомагала доцентка кафедри української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства Ольга Боговін, кандидатська дисертація якої була присвячена вивченню драми Лесі Українки «Камінний господар» у європейському контексті.

За результатами проведення марафону всі учасники отримали пам’ятні дипломи.
Кафедра української та зарубіжної літератури та порівняльного літературознавства вітає учасниць Марафону та дякує за відверті та цікаві роботи.

Доцентка Ольга Боговін


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print