Labster: використання віртуальних симуляцій у навчанні на кафедрі біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації

27 лютого 2023 року викладачі та студенти кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації Бердянського державного педагогічного університету долучились до вебінару «Labster: використання віртуальних симуляцій у навчанні».

Цей захід надав вичерпний огляд платформи Labster та її функцій, зокрема те, як ефективно використовувати навчальні симуляції під час викладання освітніх компонент за спеціальностями: 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), 227 Фізична терапія, ерготерапія факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини Бердянського державного педагогічного університету.

Під час заходу було обговорено найкращі методи роботи з Labster: як отримати доступ до сертифікаційного курсу для викладачів, як додати студентів, вибрати правильні симуляції та як навчати за гібридним сценарієм серед інших аспектів.
Ведучими заходу були: Юрій Зубань, голова навчально-методичної підкомісії МОН України з дистанційного навчання, Малте Степс (Malte Stäps), директор наукового партнерства (Director Scientific Partnership), Менні Вінклер (Manny Winkler), а також перекладачі Андрій Каспаревич і Пилип Селіванов.

Викладачі і здобувачі вищої освіти мали можливість наприкінці вебінару поставити спікерам питання та отримати ґрунтовні відповіді.
Дякуємо організаторам за постійну підтримку та чекаємо наступної зустрічі!

За матеріалами кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації
Бердянського державного педагогічного університету
Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print