Зміцнюємо міжнародні зв’язки

6-8 лютого відбувся Третій міжнародний педагогічний форум «Еволюція теорії і практики сучасної освіти: реалії і перспективи» (м. Самара, Російська Федерація). Форум об’єднав більш ніж 250 учасників із різних міст Російської Федерації та представників Японії, України, Польщі, Казахстану. Метою Форуму – вироблення стратегії і механізмів в розгляді актуальних проблем у сфері дошкільної, початкової, вищої освіти на основі аналізу інноваційного досвіду закордонних країн і регіонів Російської Федерації.

Активним учасником Форуму стала Лариса Іванівна Зайцева, доктор педагогічних наук, професор кафедри дошкільної освіти нашого університету: працювала у складі організаційного комітету; виступила з доповіддю «Сучасні підходи до організації навчання дошкільників: діяльнісний, компетентнісний, інтегрований» на пленарному засіданні; була членом журі в конкурсі проектів «Найперші відкриття»; провела майстер-клас з дітьми старшого дошкільного віку (див. світлини).

IMG_9142

Форум проходив у Поволзькій державній соціально-гуманітарній академії. Лариса Іванівна зустрілася з викладачами та студентами кафедри. Вона прочитала лекції для студентів 3-4 курсів спеціальності «Дошкільна освіта». Результатом спілкування, обміну досвідом з колегами стало підписання договору про співпрацю між Бердянським державним педагогічним університетом і федеральним державним бюджетним освітнім закладом вищої професійної освіти «Поволзька державна соціально-гуманітарна академія».

IMG_9148

Ініціативна група розробила програму науково-методичної роботи кафедри дошкільної освіти Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти та кафедри соціальної педагогіки, психології і педагогіки початкової освіти факультету початкової освіти.

Співпраця між кафедрами буде здійснюватися за напрямками: науково-дослідницька робота, обмін студентами та викладачами, перепідготовка науково-педагогічних кадрів, видавнича діяльність.

IMG_9169

Гостинно приймали господарі Форуму учасників конференції. Незабутні враження залишила екскурсія містом, відвідування оперного театру, бункеру Сталіна та інших пам’яток.

Ірина Улюкаєва,

доцент кафедри дошкільної освіти
Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти

Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print