Знайомство майбутніх тренерів з професійною діяльністю

На факультеті фізичної культури, спорту та здоров’я людини дистанційне навчання не завадило більш детально ознайомити здобувачів вищої освіти освітньо-професійної програми «Фізична культура і спорт. Тренерська діяльність з обраного виду спорту» з особливостями спеціальності, яку вони обрали для свого професійного шляху.

Доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання Людмила Коновальська в рамках вивчення дисципліни «Професійна діяльність у сфері фізичної культури і спорту» за допомогою ZOOM-конференції надала можливість студентам побачити роботу тренерів-професіоналів. Майбутні тренери були присутні на навчально-тренувальному занятті з футболу для хлопців 2009 року народження, яке проводив тренер Сергій Гарін, випускник факультету. Здобувачі вищої освіти спостерігали за професійними діями тренера, його умінням реагувати на складні ситуації, керувати своїми емоціями та своєчасно надавати вказівки та методичні поради.

Також студенти онлайн відвідали навчально-тренувальне заняття з баскетболу. Тренер жіночої національної збірної команди України та жіночої баскетбольної команди «Чайка» (м. Бердянськ) Срджан Радулович дав можливість здобувачам вищої освіти побачити, як тренуються досвідчені баскетболістки. Спостерігаючи за заняттям, студенти ознайомилися з організацією тренувального процесу професійної команди, роботою тренера, який вміє поєднувати теоретичні знання з педагогіки та психології спорту з техніко-тактичною підготовкою спортсменів.

Завдяки такій організації освітнього процесу здобувачі вищої освіти спеціальності 017 Фізична культура і спорт першого освітнього рівня бакалавр мають можливість бачити особливості тренерської діяльності у дитячому та професійному спорті.

За матеріалами

кафедри теорії та методики фізичного виховання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print