Зустріч із речником Повітряних сил ЗСУ Іллею Євлашем

Новопризначений речник ПС ЗСУ Ілля Євлаш провів лекцію для медійників, викладачів, студентів спеціальності журналістика та для усіх охочих 19 квітня 2024 року.

Темою лекції стало висвітлення бойових дій, роботи військових та війни у цілому. Зустріч організувала громадська організація Український інститут медіа та комунікації за модераторства пані Галини Будівської.

Лекція відбулася у форматі онлайн-семінару на платформі Зум, зібравши зацікавлених та причетних зі всієї країни, в тому числі і студентів-журналістів та викладачів кафедри соціальних комунікацій.

Пан Ілля говорив про важливість погодження журналістських матеріалів із прес-офіцерами бригад. Мова йде про саме комунікацію журналіста, про фото і відео, які стосуються військовослужбовців, зон проведення бойових дій та операцій, обстрілів, нещодавно деокупованих територій. Як зазначив спікер, головною і надважливою метою у цій роботі є безпека.

Євлаш також наголосив на надзвичайній важливості будь-якої опублікованої інформації у соціальних мережах чи то в офіційних джерелах та закликав критично сприймати повідомлення ЗМІ.

Зустріч містила і активну дискусію, що свідчить про зацікавленість у правильному і безпечному інформуванні громадськості.

Дар’я Кізілова


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print