За крок до професії

Під таким лейтмотивом протягом шести тижнів проходила соціально-педагогічна практика здобувачів 404 групи спеціальності 231 «Соціальна робота», провідною метою якої було закріплення теоретико-практичних аспектів діяльності педагога соціального.

Умови реалізації програми та завдань практики враховували безпекову ситуацію як для учнів, так і здобувачів: від дистанційного ознайомлення з базою практики до переведення форм роботи в он-лайн режимі: інтернет-зустрічі, реалізація програмових заходів, робота з документами, матеріалами, які були у відкритому доступі. Для своєчасного та зручного виконання завдань практики організовано консультації, створено групу з практики на платформі Moodle, телеграм-каналі.

Підсумкова конференція – це, звичайно, аналіз, звіт про виконання завдань програми практики, занурення в специфіку роботи педагогів соціальних, формування нових скілів, окреслення основних проблем закладу освіти в сучасних реаліях та практики їх подолання. Але це ще й етап визначення свого місця в даній професії. Ці аспекти виробничої практики стали провідними на заключній зустрічі й перейшли у формат віртуальної панельної дискусії, конструктивного діалогу.

Дякуємо керівникам, фахівцям психологічної служби закладу освіти за надану можливість долучитися до роботи педагога соціального, допомогу та підтримку.

Соціальна активність, відповідальне ставлення здобувачів до виконання навчальних завдань відкривають нові горизонти соціальної роботи.

Університет, викладачі завжди готові підтримувати та наснажувати вас на шляху до професійного становлення й кар’єрного розвитку.

Вчимося та працюємо для України!


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print