Подорож до майстерності спілкування

Ми раді повідомити, що завершився проєкт COUL, який реалізовувався в рамках двостороннього договору про співробітництво між Бердянський державний педагогічний університет та Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя.

Протягом проєкту здобувачі обох університетів мали можливість працювати у змішаних командах, спільно навчатися та розробляти власні рекомендації. Під час фінальної зустрічі вони представили яскраві презентації різноманітних активностей, спрямованих на розвиток навичок говоріння.

Відбулася гаряча дискусія, в ході якої учасники обговорили плюси і мінуси представлених активностей та вікові групи, для яких вони можуть бути застосовані. Ця зустріч стала чудовою нагодою для обміну досвідом та ідеями між здобувачами двох університетів.

Проєкт COUL, спрямований на організацію дистанційної академічної мобільності студентів першого бакалаврського рівня вищої освіти, став важливим кроком у розвитку співпраці між нашими навчальними закладами. Ми висловлюємо щиру подяку всім учасникам за їхній внесок та натхнення під час реалізації цього проєкту.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю та нові спільні ініціативи в майбутньому!

Кандидат філологічних нак, доцент

кафедри іноземних мов і методики викладання

Ірина Школа


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print