Звітна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти за секціями «Логопедія», «Спеціальна психологія» та «Прикладна психологія»: нові ідеї та дослідження

16 травня 2023 р. у Бердянському державному педагогічному університеті відбулась Звітна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти за секціями «Логопедія», «Спеціальна психологія» та «Прикладна психологія», яку щорічно проводить кафедра прикладної психології та логопедії в рамках святкування Днів науки в Україні.

Талановиті молоді вчені з-поміж здобувачів вищої освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта презентували свої науково-методичні дослідження запрошеним та гостям Конференції. Для когось це лише перші кроки у науку, для інших – впевнене продовження реалізації себе в цьому напрямі, апробації нових методик і підходів, технологій навчання та розвитку осіб з особливими освітніми потребами.

Звітна науково-практична конференція стала платформою для наукових інсайтів та пошуку натхнення, чудовою можливістю для обміну знаннями і досвідом, а також нових знайомств.

Щиро висловлюємо подяку доповідачам, колегам та присутнім за активну участь у Звітній науково-практичній конференції. Віримо, що разом ми здатні побудувати прекрасне майбутнє науки в Україні та примножити її здобутки!

За матеріалами
кафедри прикладної психології та логопедії


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print