Зима, що нас змінила…

Безтурботно плине студентське життя… Але не всі розуміють, що багато в чому ми завдячуємо цим спокоєм людям, які стали безневинними жертвами і поклали своє життя в боротьбі за вільне майбутнє. Саме тому традиційно наприкінці лютого в БДПУ згадують Героїв Небесної Сотні.

На факультеті психолого-педагогічної освіти та мистецтв (декан – професорка Людмила Коваль) цьогорічні роковини трагедії відзначили серією заходів зі здобувачами вищої освіти.

Так, доцентками катедри початкової освіти Тетяною Ніконенко та Ладою Чемоніною 19 лютого було проведено дистанційні кураторські години для студентів груп м11ПО та 41ПО на тему «Зима, що нас змінила», присвячені вшануванню пам’яті загиблих. Перегляд хроніки подій 20 лютого 2014 року в фотографіях та документальний фільм «Небесна сотня» неабияк вразили майбутніх учителів початкової школи, викликали жах, а подекуди і сльози. Досі невідомо скільки насправді осіб належать до Небесної сотні, адже це не тільки ті, кого вбили в центрі Києва в кінці лютого. З початку Євромайдану багато людей, які боролися за свої права та свободу, пропали безвісти, чи були замордовані у різних куточках України.

Здобувачі вищої освіти 21ПО та 31ПО груп ФППОМ разом зі старшою викладачкою катедри Мариною Нестеренко відвідали мітинг-реквієм та поклали квіти до меморіалу пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Першокурсники та їх куратор старша викладачка Крістіна Петрик творчо інтерпретували документальні матеріали та створили відео до вшанування пам’яті жертв трагедії.

Варто зазначити, що викладачі катедри зосереджували увагу здобувачів вищої освіти не тільки на фактах трагічних подій, а й особливостях розгляду цієї важливої теми з учнями початкової школи.

Усіх нас змінила Революція Гідності. Усіх нас об’єднує ідея єдиної, незалежної та сильної України!

За матеріалами катедри початкової освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print