10 порад, як розповідати про історію публічно: відкрита лекція Ольги Мовчан

7 лютого 2024 року студенти та викладачі гуманітарно-економічного факультету та представники інших факультетів Бердянського державного педагогічного університету зібралися на відкритій лекції, щоб почути досвідчену авторку, продюсерку та сценаристку документальних фільмів – Ольгу Мовчан. Лекція, яка відбулася, була присвячена вивченню та розумінню різних аспектів публічної історії.

Ольга Мовчан, відома своїми роботами і продюсерською діяльністю, висловила свою думку щодо ефективного розповідання історії перед аудиторією. Тема лекції, яку вона обрала, була особливо актуальною: “10 порад, як розповідати про історію публічно”.

Лекція від Ольги Мовчан стала важливою подією для здобувачів та викладачів Бердянського державного педагогічного університету. Матеріал зацікавив студентів різних спеціальностей, допомагаючи їм краще розуміти та аплікувати методи розповідання історії у публічних виступах. Її поради стали корисними рекомендаціями для всіх, хто цікавиться мистецтвом публічного викладання історії. Ці кейси стануть в нагоді історикам, журналістам, сценаристам та всім тим, хто бажає в такий непростий час для нашої країни створювати медійний контент, що популяризує історію нашої держави.

Щиро вдячні Юрію Білаю – випускнику ГЕФ, кандидату історичних наук, директору ЗЗСО №7 м.Бердянська  за організацію  та модерування  заходом.

За матеріалами гуманітарно-економічного факультету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print