Вдалий початок другого семестру

Активно розпочали другий семестр 2023-2024 н.р. викладачі кафедри психології факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв БДПУ. Так, кандидатка психологічних наук, доцентка Ольга Фролова успішно пройшла тренінг-курс “Базове поняття про СНПК та специфіка реагування на випадки”, який відбувся 5-6 лютого 2024 року в м. Дніпро.

У ході тренінгу обговорювалися актуальні питання проблеми сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом (СНПК), що відповідає Цілям сталого розвитку ООН: норми міжнародного та національного права щодо випадків СНПК; види, форми та механізми надання допомоги особам, постраждалим від СНПК; психологічна складова впливу СНПК на постраждалих та фахівців, що з ними працюють; етичні норми, функції, напрямки та інструменти міжвідомчої взаємодії тощо.

Теоретичний контент програми тренінгу-курсу мав практичне спрямування. Учасники сформували навички створення базової моделі ефективної й етичної комунікації з орієнтацією на постраждалих осіб та компетенцію з використання основних принципів комунікації з постраждалими від сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом.

Дякуємо організаторам заходу — громадській організації “Країна вільної громади”!

За матеріалами кафедри психології


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print