Спортивна зірка в університетській родині

Здобувачка факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини Бердянського державного педагогічного університету завоювала чергову перемогу на спортивній арені.

Ми пишаємося нашими талановитими студентами, які не лише віддають себе навчанню, але й досягають вражаючих успіхів у спорті. Сьогодні ми хочемо відзначити Ганну Гузовську, студентку першого (бакалаврського) рівня вищої освіти нашого університету та майстра спорту України з веслування академічного.

На Чемпіонаті міста Дніпро, що відбувся серед молоді до 23 років, Ганна продемонструвала вражаючі результати, зайнявши перше місце на дистанції 2000 метрів та третє місце на дистанції 6000 метрів у змаганнях на ергометрах «Олімпійські надії». Її високий рівень підготовки, наполегливість та талант підкреслюються цими вражаючими досягненнями.

Ганна – яскравий приклад того, що в нашому університеті кожен може досягти великих успіхів, поєднуючи навчання та спорт. Ми бажаємо їй подальших перемог і нових досягнень як в навчанні, так і в спорті. Нехай цей приклад надихає всіх студентів до максимальних зусиль у розвитку своїх талантів і можливостей!

Нехай ваші досягнення будуть ще більшими, а ваші мрії – ще вищими!

За матеріалами кафедри теорії та методики фізичного виховання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print