Орієнтація на навчання: підготовка до нового семестру

Орієнтація на навчання перед новим семестром – це ключ до успіху та відмінної академічної продуктивності. Під таким гаслом проходили збори здобувачів та викладачів факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини (ФФКСЗЛ) Бердянського державного педагогічного університету.

На зібрані з мотиваційними закликами, поясненнями та відповідями на питання здобувачів вищої освіти виступали заступники декана ФФКСЗЛ  Людмила Коновальська, Віталій Гнатюк та Вадим Самойленко.

Заступник декана з навчальної роботи Людмила Олександрівна нагадала усім здобувачам факультету про основні аспекти навчання в університеті, а саме: як поводитися під час повітряної тривоги на заняттях, ознайомлення з графіком освітнього процесу на другий семестр, про академічну доброчесність, формальну та неформальну освіти.

Заступник декана з наукової роботи Віталій Васильович окреслив головні напрями наукової роботи на новий семестр. Здобувачі мали можливість ознайомитися з майбутніми науковими заходами, які проходитимуть в університеті найближчим часом, про діяльність наукових гуртків, про поради в написанні наукових публікацій, про користування сайтом БДПУ вкладки «Наука».

Розділ виховної роботи також широко розглядався у форматі «Глобальних цілей сталого розвитку». Заступник декана з виховної роботи Вадим Леонідович наголосив на кожному з його пунктів, а також повідомив здобувачам про плани заходів на другий семестр відповідно до поставлених цілей.

Завершення зборів позначилося позитивною енергією та готовністю до викликів нового семестру. Ми переконані, що наші студенти готові до досягнення високих результатів у навчанні.

Бажаємо всім студентам успіхів у навчанні, невичерпної енергії та цікавих вражень у новому навчальному семестрі! Нехай цей час буде наповнений досягненнями та радістю від вивчення нових знань і жодні обстріли не стануть нам на заваді в досягненні поставленої мети.

За матеріалами факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print