WІNTERCAMPFDSSO 2.0: незабутнє спілкування зі спікерами

Онлан-табори факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти завжди об’єднують небайдужих, зацікавлених у нових контактах людей. Зазвичай реєструється багато, а потім частина зникає з каналу. Але для нас це не є показником. Для нас важливо, що всі, хто залишився, знайшов собі коло тих людей, які їм цікаві. Адже, якщо людина чимось захоплюється, природно виникає запит на дискусію з тими, хто має аналогічні пристрасті. І навіть, якщо в людини вже є однодумці, корисний нетворкінг, партнерство та співпрацю ніхто не відміняв! І саме цю можливість подарував учасникам WІNTERCAMPFDSSO 2.0.

Ми планували зустрічі з такими людьми, які б могли поділитися набутим досвідом, підказати, як оминути проблеми на шляху до бажаної мети, як піднятися з колін, коли життя ставить і ставить перепони. Обговорення таких моментів провокує тільки щире спілкування, яке допомагає кожному згладити гострі життєві кути, істотно додає впевненості в собі.

Кожна табірна зустріч була наповнена саме таким спілкуванням.

В День ручного письма психологиня Тетяна Сущинська відкрила секрети графології, навчила за почерком робити висновок про характер людини.

Хореограф Юлія Тараненко навчила вести «Щоденник власного тіла», а випускниця факультету Євгенія Заламаєва – викладач хореографічної школі м. Ізмір (Туреччина) – записала відеоролик з рухами для тих, хто навчається онлайн.

Ольга Сербова – психологиня та тренерка різноманітних проєктів за підтримки UNFPA, ООН, ПРООН – провела «Чаювання з Перемогою». Ця арт-терапевтична техніка зміцнила нашу віру в неминучу перемогу України.

Історик Ярослав ГОРБАЛЬ схарактеризував найпопулярніші образи міфології та демонології українців, адже зимові місяці асоціюються у нас з різдвяними та новорічними святами, які завжди оповиті міфами та давніми віруваннями.

Світ мов відкрила викладачка кафедри іноземних мов Марія Богданова. А іі практичні поради щодо вивчення англійської мови допоможуть досягти значних успіхів в навчанні і в житті, розширять можливості для міжнародного спілкування.

Співзасновниця Школи форум-театру в Україні Алла Мельничук продемонструвала, як завдяки прийомам театралізації визначати та шукати шляхи розв’язання соціальних проблем, а креативний директор приватних компаній «FRESCO», «MagicBagUkraine», «Bagsby.bag» Дмитро Тельпіс навчив майбутніх освітян створювати власний бренд, працювати на репутацію.

Професійний та життєвий досвід кожного спікера впав на благодатний ґрунт: присутні змогли виділити для себе ті поради, які сприятимуть подальшому самовдосконаленню.

Ми безмежно вдячні спікерам, які поділилися з учасниками табору своїми думками, енергією, натхненням, що зробило табірну зміну незабутньою.

За матеріалами факультету дошкільної,

 спеціальної та соціальної освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print