Срібло у Конкурсі інновацій «Наука для Цілей сталого розвитку» у межах Міжнародної премії з інноваційного дизайну майбутнього 2023 (IIDA) від UNESCO

У рамках престижного Міжнародного конкурсу інноваційного дизайну Future Designer 2023 & Science for SDGs Innovation Contest науковий співробітник Бердянського державного педагогічного університету Сергій Ковачов здобув срібну медаль, представивши серію постерів під назвою “Наноарт. Новий символізм науки”.

Продовжити читання “Срібло у Конкурсі інновацій «Наука для Цілей сталого розвитку» у межах Міжнародної премії з інноваційного дизайну майбутнього 2023 (IIDA) від UNESCO”

Ефективні підходи у спеціальній освіті: гостьова лекція професора

Доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри прикладної психології та логопедії Бердянського державного педагогічного університету Світлана Федоренко 23 січня 2024 року провела гостьову лекцію для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОП «Логопедія» та ОП «Олігофренопедагогіка» Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на тему: «Особливості роботи вчителя-логопеда та олігофренопедагога з дітьми, які мають комбіноване порушення розвитку».

Продовжити читання “Ефективні підходи у спеціальній освіті: гостьова лекція професора”

Читацький клуб – найкраща психологічна терапія

25 січня на кафедрі української та зарубіжної літератури Бердянського державного педагогічного університету відбулося чергове засідання читацького клубу, на якому обговорили роман британської письменниці Кейт Аткінсон «Життя за життям». Цей твір – альтернативна історична психологічна проза, в якій авторка повторює події в житті головної героїні Урсули Тодд з метою показу альтернативних можливостей її долі.

Продовжити читання “Читацький клуб – найкраща психологічна терапія”