Засідання читацького клубу

28 грудня 2023 року на кафедрі української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства БДПУ відбулося крайнє у цьому календарному році засідання читацького клубу.

Продовжити читання “Засідання читацького клубу”

Випуск магістратури: від студента до керівника дошкільною освітою

Магістратура – важливий крок, на який зважуються тільки ті, хто готовий вчитися далі і впевнено будувати каркас свого професіоналізму. Особливо важко приймати таке рішення під час війни. І тим не менше, віра в перемогу і післявоєнну відбудову привела в магістратуру спеціальності 012 Дошкільна освіта в 2022 році 96 здобувачів.

Продовжити читання “Випуск магістратури: від студента до керівника дошкільною освітою”

Вільні та нескорені: випуск магістратури ФДССО

Наприкінці грудня на факультеті дошкільної, спеціальної та соціальної освіти відбулося свято випуску магістрів денної та заочної форми навчання. Стіни університету покинули 178 фахівців освітньої сфери та соціальної роботи.

Продовжити читання “Вільні та нескорені: випуск магістратури ФДССО”

Захист магістерської: з Англії про англійську освіту англійською мовою

Магістерський диплом — це не тільки ще один привід для гордості за себе (я – випускник магістратури!), але і величезний вклад у власний розвиток. Особливо, коли захист магістерської роботи відбувається на англійській мові.

Продовжити читання “Захист магістерської: з Англії про англійську освіту англійською мовою”

Випуск магістрів фізичної культури і спорту: новий етап у житті

Випуск магістрів на факультеті фізичної культури, спорту та здоров’я людини – це важливий момент в академічному житті студентів, який відзначає закінчення магістратури та вступ до нового етапу свого професійного розвитку.

Продовжити читання “Випуск магістрів фізичної культури і спорту: новий етап у житті”