Засідання читацького клубу

28 грудня 2023 року на кафедрі української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства БДПУ відбулося крайнє у цьому календарному році засідання читацького клубу.

Під час онлайн-зустрічі обговорили роман «Абрикосова книгарня» сучасної української письменниці, володарки Першої премії літературного конкурсу «Коронація слова 2013» Орести Осійчук. Присутні викладачі факультету філології та соціальних комунікацій, здобувачі і гості поділилися позитивними враженнями від твору, проаналізували тематику, проблематику, сюжетні особливості роману, провели паралелі із сучасністю. Під час обговорення у присутніх виникла низка питань до самої авторки щодо ідейного задуму, художніх образів і фіналу твору. Тож сподіваємося, що будемо мати унікальну можливість в межах засідань читацького клубу зустрітися із самою пані Орестою і поспілкуватися щодо її творчості в цілому та «Абрикосової книгарні» зокрема.

Запрошуємо на чергове засідання читацького клубу 24  січня 2024 року, на якому розглянемо роман Кейт Аткінсон «Життя за життям».

За матеріалами кафедри української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print