Інтерактивна зустріч «Від монстра до ментора: ChatGPT та академічна доброчесність»

29 лютого 2024 р. на факультеті дошкільної, спеціальної та соціальної освіти відбулася надзвичайно продуктивна та корисна інтерактивна зустріч «Від монстра до ментора: ChatGPT та академічна доброчесність». Його провели ініціативні та завзяті здобувачки першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта, представниці Ради молодих учених факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти та учасниці Студентського десанту S016 Катерина Сурело та Валерія Сіріченко.

Продовжити читання “Інтерактивна зустріч «Від монстра до ментора: ChatGPT та академічна доброчесність»”

Про фемінізм, війну і журналістику

6 березня о 16:00 запрошуємо на зустріч з журналісткою, координаторкою соцмереж та публічних проєктів експертного ресурсу «Гендер в деталях» Іриною Дєдушевою.

Продовжити читання “Про фемінізм, війну і журналістику”

Взаємопідтримка і співпраця

Бердянський державний педагогічний університет завжди підтримує академічні та культурні ініціативи. 28 лютого 2024 року відбулася робоча зустріч ректора Ігоря Богданова з директоркою Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки Ольгою Волковою. Під час спілкування Ігор Тимофійович презентував бібліотеці колективні монографії викладачів університету та іміджеве видання про діяльність ЗВО під час повномасштабної війни.

Продовжити читання “Взаємопідтримка і співпраця”

Участь ректора Ігоря Богданова в комунікаційному заході

27 лютого 2024 року ректор Бердянського державного педагогічного університету, професор Ігор Богданов взяв участь у комунікаційному заході на тему «Результати проведеного моніторингового дослідження (вивчення питання) впровадження Державного стандарту базової середньої освіти (адаптаційний цикл 5-6 класи) НУШ», організованому і проведеному управлінням Державної служби якості освіти у Запорізькій області.

Продовжити читання “Участь ректора Ігоря Богданова в комунікаційному заході”

Практика в неурядових організаціях майбутніх соціальних працівників

Практика є важливою складовою навчального процесу в закладах вищої освіти, адже здобувачі освіти, майбутні працівники соціальної сфери, повинні не тільки отримати знання, а й вміти застосовувати їх на практиці. Саме практика закладає основу майбутньої професійної діяльності, формуючи уявлення про всі аспекти соціальної роботи, дає можливість дізнатися об’єм роботи та відповідальність, яка на них очікує в професійній кар’єрі.

Продовжити читання “Практика в неурядових організаціях майбутніх соціальних працівників”

Наші студенти долучилися до молодіжної наукової ліги

Навчання в сучасних умовах постійно еволюціонує, а використання цифрових технологій в освіті стає не лише реальністю, але й невід’ємною частиною успішного освітнього процесу.  Під керівництвом старшої викладачки кафедри початкової освіти Качерової Ольги здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв Бердянського державного педагогічного університету Соколенко Анастасія здійснила дослідження на тему “Розвиток моторики та координації рухів учнів за допомогою цифрового малюнку в початковій школі”

Продовжити читання “Наші студенти долучилися до молодіжної наукової ліги”

Результати проведення I-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія»

І етап Всеукраїнської олімпіади проводиться в Бердянському державному педагогічному університеті відповідно до Положення про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді і спорту України від 13.12.2012 № 1410 з метою виявлення, відбору та підтримки обдарованої молоді, розвитку та реалізації здібностей студентів Університету, стимулювання творчої праці науково-педагогічних працівників, підвищення якості  підготовки фахівців, активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів, системного вдосконалення навчального процесу, формування команд для участі в другому етапі Олімпіади.

Продовжити читання “Результати проведення I-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія»”

Престижне закордонне навчання та волонтерство студентів ФФМКТО

Протягом 2023-2024 року студент групи 2цт-з спеціальності 015 Професійна освіта (цифрові технології) факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти БДПУ Вадим Хижняк навчається за обміном в університеті Сідзуока (www.shizuoka.ac.jp). Цей державний вищій навчальний заклад Японії, заснований у 1987 році (скорочена назва — Ші́дзу-да́й (яп. 静大, しずだい), має 6 факультетів (гуманітарних та соціальних наук, освіти, інформатики, природознавства, інженерії та сільського господарства), на яких навчається 3140 студентів.

Продовжити читання “Престижне закордонне навчання та волонтерство студентів ФФМКТО”

Coffee Time з заступницею декана з виховної роботи Надією Кот

Наприкінці минулого тижня здобувачі факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти мали чудову нагоду зустрітися з заступницею декана з виховної роботи Надією Кот.

Продовжити читання “Coffee Time з заступницею декана з виховної роботи Надією Кот”

Пам’ятаємо, дякуємо, продовжуємо боротися!

Щорічно 20 лютого Україна вшановує пам’ять загиблих Героїв Небесної сотні – протестувальників, які висловлювали свою  політичну волю, відстоювали європейське майбутнє України, остаточне викорінення російського впливу на українське суспільство, політику та державний устрій.

Продовжити читання “Пам’ятаємо, дякуємо, продовжуємо боротися!”

Відкрита лекція на кафедрі професійної освіти, трудового навчання та технологій

У суботу, 24 лютого, відбулася відкрита лекція доцентки кафедри професійної освіти, трудового навчання та технологій Юлії Бєлової-Олейник на тему «Креативні технології живопису у сучасному фуд-дизайні», яку відвідало близько сімдесяти студентів та викладачів різних факультетів нашого університету, що професійно вивчають або аматорськи захоплюються мистецтвом.

Продовжити читання “Відкрита лекція на кафедрі професійної освіти, трудового навчання та технологій”

Відбувся святковий захід «Багатство людини – рідна мова»

«Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову», – писала українська поетеса Ліна Костенко. Мова – духовний скарб народу. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в серцях.

Продовжити читання “Відбувся святковий захід «Багатство людини – рідна мова»”