Пам’ятаємо, дякуємо, продовжуємо боротися!

Щорічно 20 лютого Україна вшановує пам’ять загиблих Героїв Небесної сотні – протестувальників, які висловлювали свою  політичну волю, відстоювали європейське майбутнє України, остаточне викорінення російського впливу на українське суспільство, політику та державний устрій.

Продовжити читання “Пам’ятаємо, дякуємо, продовжуємо боротися!”

Відкрита лекція на кафедрі професійної освіти, трудового навчання та технологій

У суботу, 24 лютого, відбулася відкрита лекція доцентки кафедри професійної освіти, трудового навчання та технологій Юлії Бєлової-Олейник на тему «Креативні технології живопису у сучасному фуд-дизайні», яку відвідало близько сімдесяти студентів та викладачів різних факультетів нашого університету, що професійно вивчають або аматорськи захоплюються мистецтвом.

Продовжити читання “Відкрита лекція на кафедрі професійної освіти, трудового навчання та технологій”

Відбувся святковий захід «Багатство людини – рідна мова»

«Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову», – писала українська поетеса Ліна Костенко. Мова – духовний скарб народу. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в серцях.

Продовжити читання “Відбувся святковий захід «Багатство людини – рідна мова»”

Нові інформаційні технології в управлінській діяльності

Викладачі кафедри менеджменту та адміністрування ОПП «Менеджмент готельного, курортного та туристичного сервісу» та ОПП «Менеджмент» 15 лютого 2024 р. взяли участь у VІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Нові інформаційні технології управління бізнесом», яка була організована та проведена Спілкою автоматизаторів бізнесу.

Продовжити читання “Нові інформаційні технології в управлінській діяльності”

Стійкі освітяни готові до змін

Тривалі воєнні дії кидають виклики різним сферам життя, й освіта не виняток. Її реформування за цих умов сприймається подекуди неоднозначно. ГО «Прогресильні» завжди готова почути голос кожного освітянина, що   демонструє щодня стійкість, навчаючи з думкою про відновлення та збереження наших закладів освіти.

Продовжити читання “Стійкі освітяни готові до змін”

Мова – наша потужна зброя

Попри всі виклики сьогодення викладачі кафедри української мови та славістики  докладають значних зусиль для підвищення якості наукового процесу в БДПУ, адже добре розуміють, що в цей складний час кожен повинен бути на своєму місці й робити свою справу.

Продовжити читання “Мова – наша потужна зброя”

Обмін досвідом та думками закордонних та вітчизняних представників хореографічного мистецтва

Протягом двох днів (23 та 24 лютого) тривала ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Хореографія в сучасному мистецькому просторі», яка проводилася в змішаному форматі на базі Національного університету фізичного виховання і спорту України (м. Київ).

Продовжити читання “Обмін досвідом та думками закордонних та вітчизняних представників хореографічного мистецтва”

Відчиняємо двері класу: зустріч здобувачів вищої освіти з учителькою-практиком

У четвер, 22 лютого 2024 року, на факультеті психолого-педагогічної освіти та мистецтв (в.о. декана, кандидатка педагогічних наук, доцентка Анжеліка Лесик) вже традиційно в рамках проведення серії воркшопів «Кар’єрне зростання сучасних педагогів в умовах зміненої реальності» відбувся воркшоп «Хочеш розвиватися – шукай шляхи!» із педагогом-практиком. Гостею зустрічі стала вчителька початкових класів Дніпровської гімназії №51 Ілона Саксонік (випускниця магістратури ОПП Початкова освіта 2023 року).

Продовжити читання “Відчиняємо двері класу: зустріч здобувачів вищої освіти з учителькою-практиком”