Протимінна безпека: знання, що на часі

Більш ніж третина території України стала забрудненою через війну мінами та вибухонебезпечними залишками війни. На жаль, новини про трагічні випадки серед цивільного населення вже давно стали не рідкістю. Тому знання в цій області стають ключем до захисту власного життя та життя інших.

Продовжити читання “Протимінна безпека: знання, що на часі”

Безперервний професійний розвиток викладачів у сфері педагогіки та психології як гарантія якісної освіти

25 березня, у межах міжнародного наукового педагогічного онлайн-стажування “Безперервний професійний розвиток викладачів у сфері педагогіки та психології як гарантія якісної освіти”, що відбулось у Куявському університеті м. Вроцлавек (Республіка Польща), канд. пед. наук, старша викладачка кафедри іноземних мов і методики викладання Олена Кондратьєва відвідала англомовну онлайн-лекцію “Лідерство в освіті”.

Продовжити читання “Безперервний професійний розвиток викладачів у сфері педагогіки та психології як гарантія якісної освіти”

Олімпіада з правознавства на гуманітарно-економічному факультеті БДПУ

25 березня 2024 року в університеті пройшов І тур Всеукраїнської олімпіади з правознавства. У заході взяли участь здобувачі вищої освіти 3 ПР, 4 ПР, м1ПР-з груп гуманітарно-економічного факультету (спеціальність: 081 Право).

Продовжити читання “Олімпіада з правознавства на гуманітарно-економічному факультеті БДПУ”

Читацький ретрит

28 березня о 16:00 кафедра української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства об’єднала однодумців, в новому форматі задля прочитання та обговорення таємного твору. Назву розкрили лише під час засідання читацького клубу – це новела «Кішка на дощі» Ернеста Гемінгвея.

Продовжити читання “Читацький ретрит”

Від протистояння до порозуміння: в БДПУ пройшов форум «Молодь Бердянщини»

У світі, де конфлікти та суперечності не є рідкістю, медіація стає важливим інструментом для досягнення порозуміння та співпраці. Про це йшлося 27 березня 2024 року на іміджевому заході «Молодь Бердянщини», ініційованому Бердянським державним педагогічним університетом спільно з Бердянською районною державною адміністрацією та Бердянською міською військовою адміністрацією. Тема зібрання – «Роль медіації в соціумі: від протистояння до порозуміння». Зустріч пройшла у змішаному форматі.

Продовжити читання “Від протистояння до порозуміння: в БДПУ пройшов форум «Молодь Бердянщини»”

Магістрант ОПП «Захист України» здобув золото для своєї школи в межах XV Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2024»

Здобувач освіти гуманітарно-економічного факультету (ОПП «Захист України») та педагог Запорізької гімназії №63 Запорізької міської ради Владислав Харченко разом із колегами-педагогами переміг у номінації «Міжнародна співпраця як невід’ємна складова інтеграції освіти України в європейський освітній простір» XV Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2024», здобувши Золоту медаль.

Продовжити читання “Магістрант ОПП «Захист України» здобув золото для своєї школи в межах XV Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2024»”

Успішний старт: І-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади з фізичного культури

23 березня 2024 року на факультеті фізичної культури, спорту та здоров’я людини відбувся 1-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади з фізичної культури. Його учасниками стали здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальностей 014 Середня освіта (Фізична культура) та 017 Фізична культура і спорт.

Продовжити читання “Успішний старт: І-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади з фізичного культури”

Найкращі серед кращих: рейтинг наукової діяльності викладачів і кафедр БДПУ

Сьогодні,28 березня 2024 року,  на вченій раді Бердянського державного педагогічного університету проректорка Яна Сичікова окреслила визначні здобутки наукової діяльності закладу за 2023 рік.

Продовжити читання “Найкращі серед кращих: рейтинг наукової діяльності викладачів і кафедр БДПУ”

Круглий стіл зі стейкхолдерами у м. Дніпро

27 березня з  метою  профорієнтаційної роботи та безпосереднього обговорення змісту освітньо-професійної програми  012 Дошкільна освіта за ініціативи кафедри дошкільної освіти (завідувачка  Ірина Улюкаєва) відбувся круглий стіл. На зустрічі були присутні доцентка кафедри дошкільної освіти Алла Омеляненко, випускники керівного складу: директори, вихователі-методисти закладів дошкільної освіти, випускники спеціальності різних років.

Продовжити читання “Круглий стіл зі стейкхолдерами у м. Дніпро”

Із запрошеним лектором про сучасне раннє втручання та техніки ефективної взаємодії з дітьми раннього віку з особливими освітніми потребами

25 березня 2024 року здобувачі (денної та заочної форми навчання) 4 курсу вищої освіти першого (бакалаврського) 016 Спеціальна освіта ОПП «Логопедія. Спеціальна психологія» в межах освітньої компоненти «Раннє втручання в системі спеціальної та інклюзивної освіти» мали можливість прослухати лекцію від національного тренера з раннього втручання, координатора програми переходу з раннього втручання в інші послуги, логопеда вищої категорії, психолога А.О. Торби. Аліна Олександрівна провела унікальну, змістовну та інформаційно ґрунтовну інтерактивну лекцію з теми «Сучасне раннє втручання. Техніки ефективної взаємодії з дітьми раннього віку».

Продовжити читання “Із запрошеним лектором про сучасне раннє втручання та техніки ефективної взаємодії з дітьми раннього віку з особливими освітніми потребами”

Сцена – місце, де ти можеш бути ким завгодно

«Життя наше – гра» – часто чуємо цей вислів. І кожного дня нам доводиться грати різні ролі: значні та не дуже, головні та другорядні, героїв чи злодіїв. У цьому театрі ми граємо несвідомо, автоматично, але є ще професійний театр, де ми можемо відпочити від буденності в якості глядача та пробудити свої емоції.

Продовжити читання “Сцена – місце, де ти можеш бути ким завгодно”