Практики з відновлення ресурсності: зустріч психологів з хореографами

Психологічне здоров’я в умовах зміненої реальності є вкрай важливим, адже багато людей переживають виснаження, спустошення, втому, відчувають тривогу та паніку тощо.

Продовжити читання “Практики з відновлення ресурсності: зустріч психологів з хореографами”

Гостьова лекція «Педагогіка серця і добра академіка Івана Зязюна»

29 лютого відбулася гостьова лекція “Педагогіка серця і добра академіка Івана Зязюна” у межах серії просвітницьких вебінарів «Цвіт української педагогіки: сучасне і минуле». Захід, який був проведений у двох форматах (онлайн і офлайн), зібрав наукову спільноту з усієї України – більше 450 учасників! Серед слухачів були і викладачі кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін  БДПУ: завідувачка кафедри, доцентка Віра Бурназова, доцентки Світлана Сергієнко та Анетта Омельченко.

Продовжити читання “Гостьова лекція «Педагогіка серця і добра академіка Івана Зязюна»”

Засідання читацького клубу. Обговорення роману «Я бачу, вас цікавить пітьма» Ілларіона Павлюка

29 лютого 2024 року на кафедрі української та зарубіжної літератури відбулося чергове засідання читацького клубу. На зустрічі обговорювали роман «Я бачу, вас цікавить пітьма» сучасного українського письменника, журналіста, продюсера, військового Ілларіона Павлюка. Учасники висловили свої враження від книги, обговорили головні теми, проаналізували стиль автора та поділилися власними інтерпретаціями.

Продовжити читання “Засідання читацького клубу. Обговорення роману «Я бачу, вас цікавить пітьма» Ілларіона Павлюка”

Інструменти вчителя в курсі «Здоров’я, безпека та добробут»

Викладачі та студенти кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації Бердянського державного педагогічного університету взяли участь у вебінарі на тему: «Інструменти вчителя в курсі «Здоров’я, безпека та добробут, 5–7 класи». Спікером була Олена Шиян – професор Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Продовжити читання “Інструменти вчителя в курсі «Здоров’я, безпека та добробут»”

Навчаємося попри все!

У сучасному світі, коли технології стрімко розвиваються, інтернет став місцем не тільки для розваг, але й для професійного та освітнього зростання. Щодня тисячі людей вирушають у віртуальні простори, щоб обмінюватися знаннями, ділитися досвідом та розвивати свої навички. Вебінари стали однією з найефективніших форм онлайн-навчання, що дозволяють учасникам отримувати актуальну інформацію безпосередньо від експертів у відповідних галузях.

Продовжити читання “Навчаємося попри все!”

V дистанційний фестиваль для дітей з особливими освітніми потребами «Майбутнє України в долонях дитини!»

Традиційно щороку кафедра теорії та методики навчання мистецьких дисциплін проводить дистанційний фестиваль для дітей з особливими освітніми потребами «Майбутнє України в долонях дитини!». Мета фестивалю – сприяння самовизначенню, самореалізації, успішній адаптації дітей та молоді соціальних категорій, у тому числі з особливими освітніми потребами, в суспільстві; інтеграції їх у європейський освітній простір шляхом розвитку творчих здібностей, збереження, популяризації національних та імплементації європейських мистецьких цінностей.

Продовжити читання “V дистанційний фестиваль для дітей з особливими освітніми потребами «Майбутнє України в долонях дитини!»”