Ознайомлення з результатами дослідження «Війна та освіта. Два роки повномасштабного вторгнення»

Представниця Бердянського державного педагогічного університету Євгенія Линдіна відвідала заход, що відбувся 10 грудня в Києві, з ініціативи благодійної організації savED і за підтримки Міністерства освіти та науки України, на якому було представлено дослідження «Війна та освіта. Два роки повномасштабного вторгнення».

Продовжити читання “Ознайомлення з результатами дослідження «Війна та освіта. Два роки повномасштабного вторгнення»”

Зв’язок між школою та університетом – запорука якісної методичної підготовки здобувачів освіти

Підготовка здобувачів освіти за освітньо-професійними програмами «Біологія та здоров’я людини. Фізична реабілітація» (бакалаврський рівень) та «Середня освіта. Біологія та здоров’я людини» (магістерський рівень) у Бердянському державному педагогічному університеті передбачає формування здатності використовувати сучасні методи і технології навчання біології та здоров’я людини, доступно транслювати їх у площину навчальних предметів біології та основ здоров’я людини, організовувати і здійснювати дослідницьку діяльність з біології та здоров’я людини в шкільній і позашкільній роботі,  моделювати зміст навчання, формувати у  здобувачів освіти ключові компетентності та здійснювати інтегроване навчання.

Продовжити читання “Зв’язок між школою та університетом – запорука якісної методичної підготовки здобувачів освіти”

Виховна година до Міжнародного дня жінок і дівчат у науці

У сучасному світі все більшої актуальності набувають проблеми гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок. Із 2016 року 11 лютого щорічно відзначається Міжнародний день жінок і дівчат у науці. Заснуванню цієї дати передувала прийнята 20 грудня 2013 року Генеральною Асамблеєю ООН резолюція «Наука, техніка та інновації в цілях розвитку», в якій проголошувався рівний доступ жінок і дівчат будь-якого віку до досягнень і розвитку науки, техніки і інновацій як запорука забезпечення гендерної рівноправності у цій сфері. Через два роки, 20 грудня 2015 року, Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію, якою встановила 11 лютого як Міжнародний день жінок і дівчат у науці. Більше 60 країн приєднались до ініціативи, серед яких і наша країна.

Продовжити читання “Виховна година до Міжнародного дня жінок і дівчат у науці”

Сталимо перемогу

9 лютого 2024 року в м. Київ пройшов форум «Сталимо перемогу: від стійкості громадян до держави вдячності», активною учасницею якого була асистентка кафедри психології факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв БДПУ Юлія Крючкова.

Продовжити читання “Сталимо перемогу”