Організація публічних заходів як важлива навичка для волонтерів

Навички з організації та проведення публічних заходів дуже важливі для волонтерів. Коли волонтери мають навички у сфері організації, це сприяє їх ефективності у залученні ресурсів для подій та підтримці різних ініціатив.Про це говорили на черговій зустрічі Школи волонтерів/ок, заснованої кафедрою соціальної роботи та інклюзивної освіти.

Продовжити читання “Організація публічних заходів як важлива навичка для волонтерів”

Зустріч зі стейкхолдерами: обговорення освітньо-професійної програми «Професійна освіта.  Енергетика, енергоефективність та енергозбереження»

13 лютого 2024 року з метою налагодження взаємодії освіти та ринку праці відбулася робоча зустріч викладачів кафедри професійної освіти, трудового навчання та технологій Бердянського державного педагогічного університету зі стейкхолдерами освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Професійна освіта.  Енергетика, енергоефективність та енергозбереження» (ОПП) – виконуючою обов’язки директора Відокремленого структурного підрозділу «Бердянський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» (https://bc-tsatu.zp.ua/) Іриною Ніколаєвою, директором Державного навчального закладу «Бердянський машинобудівний професійний ліцей» (https://bmpl.zp.ua/) Сергієм Дудукаловим, директором Центру професійно-технічної освіти міста Житомира (https://cpto.zt.ua/) Миколою Перелигіним, директором Товариства з обмеженою відповідальністю «ДЕЛ ЮА» (м. Дніпро) Юрієм Полув’яновим, директором Товариства з обмеженою відповідальністю «Автокомпоненти Автек» (м. Київ) Сергієм Андрієвським. Основною метою зібрання було обговорення ОПП на 2024-2025 навчальний рік.

Продовжити читання “Зустріч зі стейкхолдерами: обговорення освітньо-професійної програми «Професійна освіта.  Енергетика, енергоефективність та енергозбереження»”

Слідуємо рекомендаціям стейкхолдерів!

У процесі обговорення осучаснення ОПП «Хореографія», яке відбулася 15 грудня 2023 року, від здобувачки ІІ рівня вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Хореографія) Анни Швидкої була надана рекомендація щодо більш практичного направлення ОПП через залучення провідних танцівників України для проведення онлайн майстер-класів; ознайомлення студентів  з маркетингом в хореографії, а саме сучасними хореографами України, які проводять кастинги за кордоном і дають можливість майбутнім фахівцям оцінити рівень своєї професійної майстерності та підвищити її.

Продовжити читання “Слідуємо рекомендаціям стейкхолдерів!”

Звіт роботи наукового гуртка (проблемної групи) «Сучасні оздоровчі технології» за 2023 рік. Керівник: ст.викладач кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації Ірина Расторгуєва.

У травні 2023 року в Бердянському державному педагогічному університеті на кафедрі біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка «Сучасні оздоровчі технології». Одним із пріоритетних завдань роботи гуртка є формування у здобувачів вищої освіти свідомого та дбайливого ставлення до власного здоров’я.

Продовжити читання “Звіт роботи наукового гуртка (проблемної групи) «Сучасні оздоровчі технології» за 2023 рік. Керівник: ст.викладач кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації Ірина Расторгуєва.”