«У їхніх серцях жила Україна…»

20 лютого 2024 року в Бердянському державному педагогічному університеті на факультеті фізичної культури, спорту та здоров’я людини з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні була проведена виховна година на тему “У їхніх серцях жила Україна…”. Захід для здобувачів організували студентська рада та викладачі факультету.

Продовжити читання “«У їхніх серцях жила Україна…»”

Розширення горизонтів: українська мова та культура в Німеччині

Із нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови 20 лютого 2024 року професорка кафедри української мови та славістики, докторка педагогічних наук Загороднова Вікторія Федорівна провела загальноуніверситетську лекцію «Українська мова і культура в Німеччині» для здобувачів, викладачів та співробітників Бердянського державного педагогічного університету.

Продовжити читання “Розширення горизонтів: українська мова та культура в Німеччині”

«Не серед нас, та разом з нами. В серцях, у пам’яті, в думках»

21 лютого для здобувачів спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) пройшов виховний захід до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні «Не серед нас, та разом з нами. В серцях, у пам’яті, в думках». Координатором заходу стала доцентка кафедри теорії та методики навчання Анетта Омельченко.

Продовжити читання “«Не серед нас, та разом з нами. В серцях, у пам’яті, в думках»”

Атмосфера незломленого Бердяська в Павлограді

У Павлоградському історико-краєзнавчому музеї відкрилась унікальна Pop-up виставка плакатів «З кожною моєю згадкою про дім його стіни стають міцнішими», присвячена незламності Бердянська та його мешканців.

Продовжити читання “Атмосфера незломленого Бердяська в Павлограді”

У світі дитячих казок

Старший викладач кафедри прикладної психології та логопедії Литвиченко Дарина отримала щасливу можливість приєднатися до учасників презентації нової дитячої казки Тетяни Руменко «Дім», яка відбулася в м. Павлограді і була організована для дітей-переселенців.

Продовжити читання “У світі дитячих казок”

Участь професорів БДПУ в короткотермінових наукових місіях COST проєкту Women on the Move

Професори Бердянського державного педагогічного університету Ігор Лиман і Вікторія Константінова завершили Short-term scientific missions (STSM) в рамках COST проєкту Women on the Move (CA19112).

Продовжити читання “Участь професорів БДПУ в короткотермінових наукових місіях COST проєкту Women on the Move”

Меморандуми про співпрацю

Бердянський державний педагогічний університет є «відкритим університетом» і поряд із іншими виконує «третю функцію» (соціальну) – служіння громаді та її розвитку. Університет не тільки сприяє підвищенню кваліфікації керівних і педагогічних кадрів, спеціалістів установ та закладів освіти відповідно до вимог і запитів суспільства та інтеграції у світовий освітній простір, а й проводить просвітницьку, культурно-дозвіллєву, спортивну діяльність для громади.

Продовжити читання “Меморандуми про співпрацю”