Інтерактивна зустріч «Від монстра до ментора: ChatGPT та академічна доброчесність»

29 лютого 2024 р. на факультеті дошкільної, спеціальної та соціальної освіти відбулася надзвичайно продуктивна та корисна інтерактивна зустріч «Від монстра до ментора: ChatGPT та академічна доброчесність». Його провели ініціативні та завзяті здобувачки першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта, представниці Ради молодих учених факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти та учасниці Студентського десанту S016 Катерина Сурело та Валерія Сіріченко.

Спікерки розібрали етичні та практичні аспекти використання штучного інтелекту в академічних цілях, розповіли як користуватися ChatGPT ефективно, але при цьому чесно. Здобувачки вищої освіти наголосили на важливості відповідального користування штучним інтелектом, а також поділилися пошуковими системами, що використовують штучний інтелект для аналізу та організації наукових статей та їх цитувань з метою спрощення пошуку та доступу до актуальної наукової інформації.

Зустріч завершилася відкритою дискусією, під час якої учасники мали можливість поставити питання спікеркам та поділитися власним досвідом використання ChatGPT у науковій діяльності та освітньому процесі.

За матеріалами Ради молодих учених та Студентського десанту спеціальності 016 Спеціальна освіта (S016)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print