8 березня: історичні та сучасні координати сприйняття

Євроінтеграційні прагнення України демонструють відданість демократичним цінностям усього цивілізованого світу. Одним із пріоритетних напрямків є гендерна рівність як одна з цілей Сталого розвитку ООН. Тож своєчасним та актуальним було проведення відкритого заходу “8 березня: сучасний контекст”, ініціатором якого виступив факультет психолого-педагогічної освіти та мистецтв БДПУ. Модераторками заходу були кандидатка психологічних наук, доцентка кафедри психології Ольга Фролова та кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін Юлія Тараненко.

Символічним був день зустрічі, оскільки 8 березня є Міжнародним днем боротьби за права жінок і міжнародний мир, який був ухвалений рішенням ООН як міжнародна дата у 1977 році.

Інформаційний контент зустрічі був надзвичайно цікавим і надав можливість поринути в історію свята, проаналізувати сучасні підходи до його розуміння, розглянути ідеал гендерної рівності та розвінчати міфи щодо 8 березня.

На зустріч завітала дружня університетська спільнота, представники громадських організацій, вчителі, практичні психологи. Присутні обговорили власний досвід та упередження щодо цього свята, поділилися цікавими історіями в атмосфері вільного та невимушеного діалогу. І підтвердженням  цього є зворотній зв’язок: “Ми можемо бути різними”, “У нас є вибір!”, “Я сильна і жіночна водночас!”.

Активними учасниками заходу були здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 053 Психологія (ОПП “Психологія тренінгової роботи”), адже підготовка високо компетентних психологів-тренерів здійснюється з урахуванням загальнолюдських цінностей та норм професійної етики.

За матеріалами кафедри психології


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print