Академічна доброчесність: виклики та перспективи

6 березня викладачі та студенти факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв (в.о. декана, кандидатка педагогічних наук, доцентка Анжеліка Лесик) відвідали вебінар «Академічна доброчесність: виклики, проблеми та перспективи», що проходив на базі Національного університету «Запорізька політехніка».

Відповідно до Цілей сталого розвитку України на період до 2030 року, зокрема якісної освіти, обговорювалися проблеми застосування та вдосконалення законодавства щодо забезпечення академічної доброчесності, розглянули практичні зразки відкликання статей сучасних науковців, визначили основні критерії плагіату та фальсифікації з метою попередження порушення загальноприйнятих вимог до написання наукових робіт. Жваву дискусію присутніх викликав взаємозв’язок академічної доброчесності та застосування генеративного штучного інтелекту.

Завдячуючи активній взаємодії спікерів з учасниками вебінару, вдалось визначити актуальні виклики та перспективний напрямок розвитку щодо регулювання академічної доброчесності протягом поточного навчального року в закладах освіти.

#БДПУ #ФППОМ #Академічна доброчесність #Плагіат #Фальсифікація #Генеративний штучний інтелект #Цілі сталого розвитку #Наука #Освіта #Перспективи

За матеріалами факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print