Навігатор у майбутнє

Значущість профорієнтації важко переоцінити, адже перед школярами зараз постає одне з найважливіших життєвих питань — куди піти учитися?

Розібратися з калейдоскопом освітніх програм і спеціальностей допомагали учням шкіл Коблевської територіальної громади та їх батькам завідувачка кафедри соціальних комунікацій Юлія Мельнікова і відповідальна секретарка приймальної комісії БДПУ Наталія Рула.

Зустріч, яка відбулась 16 квітня, була спрямована не тільки на ознайомлення потенційних вступників із Бердянським державним педагогічним університетом, а й фокусувалася на конкурентних перевагах закладу, особливостях освітнього процесу, цікавій позанавчальній діяльності здобувачів і викладачів.

Розповіли про театральні постановки, читацький клуб, літературні альманахи, які містять творчі здобутки наших студентів (поезії, прозу, переклади), speaking club з носіями англійської мови, численні гуртки та лабораторії.

Говорили і про високі позиції, які займає наш університет в різноманітних рейтингах, і про академічну мобільність, і, звісно ж, про особливості цьогорічного вступу.

Юлія Мельнікова


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print