Актуальні проблеми спеціальної освіти

03-04 квітня 2024 року викладачі кафедри прикладної психології та логопедії Бердянського державного педагогічного університету взяли участь у роботі ІV Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання освітньо-психологічної реабілітації та педагогічної корекції осіб з розладами аутистичного спектра». Упродовж двох днів у онлайн форматі розглядалися найактуальніші питання сучасної спеціальної освіти досвідченими науковими працівниками та практиками.

У другий день конференції, учасники розподілилися за актуальними тематичними напрямами. На секції «Логопедичні аспекти порушень у дітей та підлітків» виступив доктор педагогічних наук, професор Микола Єфименко із доповіддю «Роль адаптивного фізичного виховання в розвитку праксису у дітей із порушеннями мовлення» та старший викладач Аліна Синиця з доповіддю «Логопедичний супровід дитини раннього віку з церебральним паралічем».

Щиро вдячні організаторам конференції за потужний захід обміну досвіду, вирішення проблемних питань для розвитку вітчизняної спеціальної освіти.

Дякуємо Силам оборони України за можливість брати участь у різних наукових заходах та підтримувати освітянський фронт.

За матеріалами кафедри

 прикладної психології та логопедії


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print