Активності хореографів: теорія, практика й популяризація іміджу БДПУ

Коли працюєш у команді однодумців, завжди отримуєш позитивний результат. Результативними й різноманітними видалися для викладачів кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін і студентів спеціальностей 024 Хореографія та 014 Середня освіта (Хореографія)останні дні цього тижня.

19 жовтня в соціальних мережах з’явився новий кліп Танц Театру «Життя» Львівської національної філармонії під назвою «Після Грози», приурочений до 37-річчя цього відомого колективу https://youtu.be/wbuBV0BxH8A?si=hPhj641R4z7-hOtJ Солістом колективу є викладач кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін Бердянського державного педагогічного університету Дмитро Ільїн, який плідно поєднує викладацьку діяльність з виконавською практикою. Студенти мали змогу подивитися й узяти участь в обговоренні мистецького продукту національно-патріотичного спрямування. Головними аспектами аналізу було: актуально, емоційно, динамічно, з високим рівнем контенту. І головне, за участю викладача!

А вже 20 жовтня розпочався V відкритий науково-практичний семінар «Діалог актуальних дискурсів хореографічної освіти: теорія, методика, практика», основною домінантною якого цьогоріч стала проблематика національно-патріотичного виховання.

Цього ж дня студентка 3 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Хореографія) Катерина Піліпішина взяла участь у ІХ Міжнародній науково-практичній конференції молодих учених та студентів «Музична та хореографічна освіта в контексті культурного розвитку суспільства», яка проводилися в змішаному форматі на факультеті музичної та хореографічної освіти ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д.Ушинського». Як відзначила Катерина: «Це не перший мій досвід виступу на науковій студентській конференції, але поєднання офлайн і онлайн форматів бачила вперше. І, на мій погляд, це не було дуже вдалим через технічні проблеми. Цікавими були виступи деяких спікерів, особливо про експериментальну хореографію, розвиток вокального мистецтва в Ізраїлі. Була дуже вражена, як китайські студенти робили доповіді українською мовою. Але особливо значущим для мене були позитивні слова організаторів на адресу нашого закладу, який готує компетентних фахівців з активною життєвою позицією».

Активності на цьому не закінчуються. Працюємо далі, адже Бердянська команда хореографів – це дійсно професіонали своєї справи.

За матеріалами кафедри ТМНМД


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print